Kargo ve Taşıma Bilgileri

KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

www.cinaronline.com ’da yapacagınız bütün alışverişler için 150,00 TL ve üstü harcamalarınız için herhangi bir kargo ücreti ödemesi yapmayacaksınız. Alışveriş tutarınız 150,00 TL altındaki alışverişlerin kargo ücreti alıcıya aittir.

SİPARİŞLERİM HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERİLECEK?

Siparişleriniz anlaşmalı Kargo Şirketi (Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ) ile gönderilecektir.

SİPARİŞİMİ NE ZAMAN TESLİM ALABİLİRİM?

Siparişleriniz 36 saat içerisinde kargoya teslim edilerek ortalama 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye haftasonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir

SİPARİŞLERİMİ NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Üst menüde isminizin yazılı olduğu yerde Siparişlerim yazısını seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir.

SİPARİŞİM BEN YOKKEN GELİRSE NE YAPMALIYIM?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın (Sürat Kargo veya Yurtiçi Kargo ) şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz www.cinaronline.com’ya iade edilir. İade edilen siparişlerde kargo bedeli müşteriden talep edilir.

Lezzetin Pirinden Çınar Baharat
Lezzetin Pirinden Çınar Baharat
Evinizin Tadı Tuzu Baharatı Çınar
Evinizin Tadı Tuzu Baharatı Çınar
Şeflerin Tercihi Çınar Baharat
Şeflerin Tercihi Çınar Baharat
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır